молочний білок

Виробник концентрату молочного бiлка
TM Polsero (Польща)

Щоб купити концентрат протеїновий молочний, телефонуйте за номерами:

Ми із задоволенням надамо всю необхідну інформацію про продукт та умови оптових поставок.

Концентрат протеїновий молочний

Молочний протеїн - це концентрована білкова суміш, що включає казеїновий і сироватковий білки.

Білки в КМБ представлені білковими комплексами казеїну і сироваткових білків. Казеїн в концентраті молочного білка присутній в міцелярній формі, а сироваткові білки - в нативній або денатурованій.

У процесі виробництва концентрату молочного протеїнового з молока майже повністю видаляють жири та вуглеводи. У сухому залишку - майже чистий білок. Протеїновий молочний концентрат ™Polsero є відмінним джерелом біологічно активних білків.

Порошок містить поліпептиди та білкові фракції:

  • лактоферин;
  • лактопероксидазу;
  • лакто- та імуноглобуліни;
  • альфа-і бета-лактоглибин і т.д.

Молочний протеїн - незамінна харчова добавка для спортсменів, що інтенсивно тренуються, і усіх осіб, котрі ведуть активний спосіб життя.

Основні компоненти протеїнового концентрату:

  • казеїн, який відповідає за тривалий амінокислотний синтез – до 6-8 годин;
  • сироватка, яка забезпечує м'язи оперативним білковим підживленням.

Комбінація різних за призначенням складових вирішує найскладніше завдання. З одного боку, після витрати білків організм спортсмена потребує швидкого поповнення втраченого. З іншого – важливо забезпечити м'язи не тільки «палаючим», але і «тліючим» білковим ефектом.

Сироватка майже миттєво компенсує нестачу амінокислот. Казеїн підключається пізніше, дозволяючи протягом кількох годин не перейматися катаболізмом.

Молочний протеїн містить мінеральні речовин з високою біодоступністю. Велика частина кальцію і фосфору утворює хелатні комплекси з міцел казеїну, що робить ці важливі скелетні мінерали більш біодоступними. Цинк і магній допомагають стимулювати метаболічне зростання. Поєднання високоякісних швидко і повільно засвоюваних білків і високобіодоступних молочних мінералів робить молочні білки ідеальним додатком до харчування для спортсменів.

Білкові добавки мають вирішальне значення для підтримання достатнього рівня амінокислот для відновлення і росту м’язової тканини.

Молочний протеїн підвищує витривалість, працездатність, сприяє швидкому відновленню і нарощуванню мускулатури. Молочні протеїни широко використовуються не лише в спортивному і дієтичному харчуванні, але також і в косметичній продукції.

Зберігання

В прохолодному, сухому місці при температурі нижче 25°C та відносній вологості менше 65%. Термін придатності - 24 місяці при зберіганні в оригінальній упаковці.

Упаковка

Чотиришаровий паперовий пакет із внутрішнім поліетиленовим пакетом, нетто 25 кг.

Вся продукція