молочний білок

Виробник - TM Polsero (Польща)

Дізнатися подробиці і купити міцелярний казеїн оптом чи дрібнооптовими партіями можна за телефонами:

Ми із задоволенням надамо всю необхідну інформацію про продукт та умови оптових поставок.

Міцелярний казеїн

Міцелярний казеїн – одна з нових форм казеїнового протеїну. Головною його перевагою є збереження структури білка завдяки особливій технології виробництва без застосування агресивних хімічних речовин та нагрівання.

Міцелярний казеїн - нерозчинна форма казеїну, яка відрізняється повільним засвоєнням і виробляється з молока щадним способом мікрофільтрації, що дозволяє зберегти натуральну структуру білка. Серед протеїнів він має дуже високу біологічну цінність, оскільки, потрапляючи в шлунок, перетворюється на так звані міцели.

Міцелярний казеїн - хороша спортивна добавка. Його використовують для схуднення, особливо на період дотримання жорсткої дієти. Через збільшений час засвоєння казеїн актуальний для інтенсивних і тривалих тренувань. Вживаючи казеїн перед сном, спортсмен на всю ніч забезпечує себе білком, який допомагає стимулювати зростання м'язових обсягів навіть вночі.

Зберігання

В прохолодному, сухому місці при температурі нижче 25°C та відносній вологості менше 65%. Термін придатності - 24 місяці при зберіганні в оригінальній упаковці.

Упаковка

Чотиришаровий паперовий пакет із внутрішнім поліетиленовим пакетом, нетто 25 кг.

Вся продукція