молочний білок

Виробник - TM Polsero (Польща)

Дізнатися подробиці і купити лактозу оптом або дрібнооптовими партіями можна за телефонами

Ми із задоволенням надамо всю необхідну інформацію про продукт та умови оптових поставок.

Лактоза харчова

Лактоза є вуглеводом групи дисахаридів, основне її джерело – молоко та молочні продукти. Сировиною для виробництва лактози служить молочна сироватка, яку випарюють, кристалізують та висушують.

Лактоза - один з найкращих молочних інгредієнтів для харчових продуктів та кормів завдяки ніжному смаку, білому кольору та низькому вмісту калорій. Має прекрасні смакові та ароматичні властивості. Лактоза зберігає свою кристалізовану структуру без надмірного підсолоджування кінцевого продукту. Рентабельність, низька гігроскопічність та розчинність у воді сприяють популярності продукту.

Інша назва лактози – молочний цукор. Значення лактози для організму людини є величезним. Саме молочний цукор допомагає підтримувати життєдіяльність корисних бактерій у кишечнику, стимулює обмінні процеси та засвоєння корисних мінералів і мікроелементів.

Лактоза використовується як добавка у різних галузях промисловості: у мікробіології, для виробництва кормів, вітамінів, продуктів харчування.

Основні споживачі - компанії, що випускають дитяче харчування та молочні суміші.

  • Додавання лактози в хлібобулочні вироби допомагає збільшити їх обсяг, досягти ідеальної золотистої скоринки.
  • У кондитерській сфері молочний цукор використовують для покращення смакових якостей продукції, створення карамелі, мармеладу, глазурі, цукерок та інших ласощів, а також як підсилювач смаку і підсолоджувач.
  • Лактоза є важливим інгредієнтом у фармацевтиці. Несучі властивості лактози відіграють вирішальну роль у виробництві таблеток. Вона також використовується як наповнювач і сполучник, що дозволяє рівномірно розподілити активний компонент у таблетках.

Термін придатності лактози

2 роки за умови дотримання умов збергання: в прохолодному, сухому місці при температурі нижче 25°C та відносній вологості менше 65%.

Упаковка

Чотиришаровий паперовий пакет із внутрішнім поліетиленовим пакетом, нетто 25 кг.

Вся продукція