молочний білок

Виробник - TM Polsero (Польща)

Щоб купити казеїнат кальцію (білок 93%), телефонуйте за номерами:

Ми із задоволенням надамо всю необхідну інформацію про продукт та умови оптових поставок.

Казеїнат кальцію (білок 93%)

Казеїнат кальцію - тваринний білок, отриманий з казеїну в молоці. Отримують шляхом виконання процесу екструзії кислотного казеїну, тобто розчиненням казеїну та обробкою при температурі 135 °C протягом 15 сек.

Казеїнат кальцію - продукт, багатий на поживні речовини, білки, кальцій, амінокислоти та антиоксиданти, глютамін та мінерали.

Казеїнат кальцію використовується переважно в харчовій та фармацевтичній промисловостях:

  • в харчових добавках для дітей та спортсменів високої кваліфікації. Завдяки своїм властивостям він сприяє відновленню та розвитку м'язів і кісток.
  • в оброблених харчових продуктах. Допомагає покращити запах і смак, а також продовжити термін придатності готової продукції.
  • як добавка в виробництві морозива, хліба, м'ясних виробів, йогуртів, кондитерських виробів та сиру, щоб збагатити їх білком та кальцієм.
  • в харчовій промисловості для покращення властивостей продукції.
  • у газованих та енергетичних напоях для спортсменів.
  • в текстильній промисловості для виготовлення засобів для виведення плям для шкіри або текстилю. Крім того, він також часто використовується у клейових продуктах.
  • завдяки своїм поживним, стабілізуючим та фарбуючим властивостям казеїнат кальцію використовується як спеціальний інгредієнт у косметичних продуктах. Часто використовується в лосьйонах та кремах для шкіри, а також у кондиціонерах для покращення здоров'я та зовнішнього вигляду волосся.
  • в молочній промисловості як стабілізуюча та емульгуюча добавка для кисломолочних продуктів, сметани, морозива, рослинних вершків, для збільшення виходу готового продукту при виробленні сиру та сиру, як структуроутворювач при виробленні плавлених сирів
  • у вигляді спортивних добавок.

Казеїнат кальцію містить майже повний спектр амінокислот. Тобто, фактично він здатний задовольнити всі потреби людського організму. Казеїнат кальцію легко перетравлюється та засвоюється, повністю розщеплюючись у травному тракті. Як наслідок – часто використовується в дієтичному харчуванні.

Кальцій молока найлегше засвоюється з існуючих у природі. Винятково сприятливо збалансований у ньому комплекс вітамінів А, В2, D3, каротину, холіну, токоферолів, тіаміну та аскорбінової кислоти.

Зберігання

В прохолодному, сухому місці при температурі нижче 25°C та відносній вологості менше 65%. Термін придатності - 24 місяці при зберіганні в оригінальній упаковці.

Упаковка

Чотиришаровий паперовий пакет із внутрішнім поліетиленовим пакетом, нетто 25 кг.

Вся продукція