Масло вершкове

Виробник - TM Polsero (Польща)

Щоб оформити замовлення і купити масло вершкове високої якості, телефонуйте за номерами:

Ми із задоволенням надамо всю необхідну інформацію про продукт та умови оптових поставок.

Масло вершкове

Масло вершкове - це високоякісний продукт, який виробляється за традиційними рецептами виключно з натуральних вершків, отриманих від сепарування незбираного молока без додавання рослинних жирів, антибіотиків, консервантів і штучних барвників.

Кінцевий продукт є щільним гладким тілом жовтого кольору з характерним запахом. Вершкове масло має безліч функціональних властивостей, таких як відмінна текстура і багатий смак, які дуже корисні для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Масло є відмінним інгредієнтом при виробництві випічки, печива, круасанів та інших хлібобулочних виробів. Вершкове масло однорідне і в'язке, що робить його відмінним доповненням до супів, м'ясних страв та готових страв.

Технічні аспекти:

Масло має характерний аромат і служить підсилювачем аромату та носієм смаку. У хлібобулочних виробах масло використовується для одержання шаруватої та хрусткої текстури. Продукт багатий на вітаміни A, D, K.

Основний компонент — молочний жир, легко засвоюється організмом людини.

Термін придатності

Свіже масло має термін придатності 50 днів з дати виробництва при зберіганні при температурі від 0° C до 10° C, 2 місяці при зберіганні при температурі -10 ° C.

Вся продукція